تازه های اخبار تازه های اخبار

« نشست صمیمانه کارکنان بازنشسته در مدیریت بوشهر»

« نشست صمیمانه کارکنان بازنشسته در مدیریت بوشهر»

در این دیدار که جهت پیگیری امور بازنشستگان برگزار شده بود، نادر خدری به عنوان نماینده کانون بازنشستگان استان ضمن تشریح و بیان موضوعات جلسه سراسری نمایندگان کانون بازنشستگان مدیریت شعب استان ها با مسؤولین بانک، خواستار رفع مشکلات و مسایل رفاهی، درمانی و معیشتی سایر بازنشستگان از جمله پرداخت هزینه آب و برق، افزایش اعتبار رفاهی، تسریع در روند پرداخت هزینه های درمان، افزایش کمک هزینه درمان و پزشکی گردید.

 

« نشست صمیمانه کارکنان بازنشسته در مدیریت بوشهر»

        نشست صمیمانه کارکنان بازنشسته با حضور مدیر شعب استان بوشهر برگزار گردید.

     در این دیدار که جهت پیگیری امور بازنشستگان برگزار شده بود، نادر خدری  به عنوان نماینده کانون بازنشستگان استان ضمن تشریح و بیان موضوعات جلسه سراسری نمایندگان کانون بازنشستگان مدیریت شعب استان ها با مسؤولین بانک، خواستار رفع مشکلات و مسایل رفاهی، درمانی و معیشتی سایر بازنشستگان از جمله پرداخت هزینه آب و برق، افزایش اعتبار رفاهی، تسریع در روند پرداخت  هزینه های درمان، افزایش کمک هزینه درمان و پزشکی گردید.

      در ادامه عبدالحسین خدری یکی از مدیران بازنشسته ضمن تقدیر و تشکر از مدیر استان، به یادآوری خاطرات گذشته و چگونگی نحوه انجام امور و ارایه خدمات بانکی در دوران خدمت خود پرداخته و با بیان این که بازنشستگان سرمایه های ماندگار بانک و بهترین مبلغین جهت شناسایی بانک و خدمات آن می باشند، خواستار انجام برخی امور از جمله برگزاری اردوهای تفریحی و مراسم دورهمی و ...، گردید.

      در انتها سید حسین موسوی مدیر شعب استان از سال ها تلاش کارکنان بازنشسته قدردانی کرد وگفت: خوشحالم که افتخار شاگردی و همکاری با شما را داشتم. وی افزود: بازنشستگان مایه افتخار بانک هستند و تکریم آنان وظیفه ذاتی همه ماست و لازم است قدر زحمات پیشکسوتان بانک را با رعایت امانت داری بدانیم.

     سپس وی ضمن تصویب مواردی نظیر انعقاد قرارداد با مراکز عینک سازی و دندان پزشکی و تاکید بر تسریع در روند پرداخت هزینه درمان، جهت همکاری بیشتر در راستای رفع مسایل و مشکلات بازنشستگان قول مساعدت را دادند.  

 

 

آخرین بروزرسانی 1397/2/31