تقدیر دکتر خواجه ییان معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مسؤولین و کارکنان بانک مسکن

تقدیر دکتر خواجه ییان معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مسؤولین و کارکنان بانک مسکن

به منظور گرامی داشت روز پزشک ، معاون مدیریت شعب استان بوشهر به همراه تنی چند از همکاران با دکتر خواجه ییان معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دیدار نمودند و ضمن تجلیل از ایشان با اهدای هدایا و لوح تقدیر برای وی و همکاران ایشان آرزوی توفیق و سلامتی نمودند.

 

به نام خدا

 

تقدیر دکتر خواجه ییان معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مسؤولین و کارکنان

 بانک مسکن

 

به منظور گرامی داشت روز پزشک ، معاون مدیریت شعب استان بوشهر به همراه تنی چند از همکاران با دکتر خواجه ییان معاون فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دیدار نمودند و ضمن تجلیل از ایشان با  اهدای هدایا  و لوح تقدیر برای وی و همکاران ایشان  آرزوی توفیق و سلامتی نمودند.

 موسی رحیمی معاون اجرایی مدیریت  در این دیدار گفت: ایثار و وفاداری شما جهادگران حوزه سلامت به ویژه پزشکان عزیز در دوران مبارزه با ویروس کرونا هیچ گاه فراموش نخواهد شد .

   وی همچنین ضمن ابلاغ پیام تبریک این روز از طرف عقیل زینلی مدیرشعب استان بوشهر افزود :از همه شما پزشکان و اعضای کادر بهداشت و درمان، بهیاران، نیروهای خدماتی و... که در این دوران زندگی خود را وقف سلامت جامعه و درمان بیماران کردید تشکر و قدردانی می کنم و چه افتخاری از این بالاتر که در طول این مدت، مقام معظم رهبری بارها و بارها از شما عزیزان تجلیل و تقدیر کرده و مجاهدت های شما را ارج نهاده اند.
 
 
در پایان این دیدار دکتر خواجه ییان نیز  به نمایندگی از مدافعین سلامت از  مسیولین و کارکنان بانک مسکن  تشکر و قدردانی نمود.

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/6/5