بزرگداشت روز معلم و تجليل از همكاران استاد در مديريت شعب استان بوشهر

بزرگداشت روز معلم و تجليل از همكاران استاد در مديريت شعب استان بوشهر

مراسم تجليل از اساتید مدیریت شعب استان بوشهربا حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهرو معاونین ایشان به مناسبت بزرگداشت روز معلم و سالروز شهادت استاد شهید مرتضي مطهری در مدیریت شعب استان بوشهر برگزار گردید.

«به نام خدا»

بزرگداشت روز معلم و تجليل از همكاران استاد در مديريت شعب استان بوشهر

مراسم تجليل  از اساتید مدیریت شعب استان بوشهربا حضور عقیل زینلی مدیر شعب استان بوشهرو معاونین ایشان به مناسبت بزرگداشت روز معلم و سالروز شهادت استاد شهید مرتضي مطهری در مدیریت شعب استان   بوشهر برگزار گردید.

در این مراسم عقیل زینلی مدیرشعب استان بوشهر با گرامیداشت یاد و خاطره مدیر عامل فقید رحیمی انارکی گفت: مدیر عامل فقید حق استادی بر همه كاركنان بانك دارند و ما الفبای بانکداری را از ایشان آموختیم و اگر امروز بانک ‍‍‍‍‍‍‌پویاست به واسطه آموزش های این استادگرانقدر می باشد.

زینلی افزود: ما اگر تنها یک جمله از کسی بیاموزیم باید قدردان آن شخص باشیم و اگر بناي تربیت ما در ابتدا  در خانه و توسط پدر و مادر و سپس در خانه دوم يعني مدرسه بوده  امروز نيز در سازمان و از طريق آموزش هاي ضمن خدمت مي باشد. وی افزود: اساتید حق بزرگی بر همکاران دارند و باید به بهترین و با شکوه ترین نحو از آنان تجلیل به عمل آید.

مدیر شعب استان بوشهرادامه داد: آموزش نه تنها هزینه نیست بلكه سرمايه گذاري در حوزه منابع انساني به عنوان مهمترين منابع سازمان است. پس آموزش مي بايست مستمر و مداوم باشد چرا كه هر مقدار كه سطح كيفي آموزش را ارتقاء بدهیم سازمان پویاتر می شود و ما باید تلاش کنیم کلاس های آموزشی را هرچه فعالترو پربارترو با تلفیقی از تجربیات علمي با  دستورالعمل ها و بخشنامه ها برگزار نماییم تا يادگيري موثر صورت پذيرد.

وی افزود: اساتيد مي بايد  همیشه آماده و بروز باشند و از اطلاعات علمي و اقتصادی  روز آگاهي كامل داشته باشند و با تلفیق اين مطالب  با دروس باعث حلاوت و شیرینی کلاس و فهم بهتر مطالب گردند.

در بخش ديگري از اين مراسم همكاران استاد نيز به بيان ديدگاه هاي خود پرداختند و در انتها از آقايان موسي رحيمي، مهدي عالي حسيني، عبدالكريم حسيني، عباس خالوزاده، محمدرضا ستاريان و بهروز خياط و خانم ها سارا شهبازي و فاطمه بهادري به عنوان اساتيد همكار مديريت با اهداء لوح تقدير تجليل به عمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1399/2/20