" ديدار و مذاكره با شرکت پتروشيمي پارس "

در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 20/9/1398 جهت مذاکره با مسئولین شرکت پتروشيمي پارس از شركت هاي مستقر در شهرستان عسلويه وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

" به نام خدا "

" ديدار و مذاكره با شرکت پتروشيمي پارس "

         در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 20/9/1398 جهت مذاکره با مسئولین شرکت پتروشيمي پارس  از شركت هاي مستقر در شهرستان عسلويه  وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

        در این نشست که با حضور عقيل زينلي مدير شعب استان بوشهر، بهرام احمدي نيا رييس شعبه بندركنگان،  مهدي عالي حسيني رييس دايره ارتباطات وبازاريابي مديريت  و مهندس اميري مدیر مالي شركت پتروشيمي پارس برگزار گردید ،  ویژگیها و خدمات انحصاری بانک مسکن  و همچنین شرایط اعطاء انواع تسهیلات و چگونگی استفاده از این حسابها توسط مدير  شعب استان بوشهر  ارائه گردید  و به ابهامات و سئوالات متعدد مطرح شده پاسخ لازم داده شد .

زينلي افزود : بانك به منظور بهره وري بيشتر مي بايست  دست به پويايي مي زد كه خوشبختانه ، با اقدامات هوشمندانه و با تمهيدات خاصي كه در جهت احترام به مشتريان و بازار هدف انجاميد، توانست  محصولات جديد خود را براي اشخصاص حقيقي و حقوقي مختلف ارائه نمايد.

 وي ادامه داد :  بانک مسکن فعالیت بسیار گسترده و مقبولی درتمامي  بخشهايي كه سيستم بانكي
 مي تواند ارائه خدمت دهد دارد .

 مدير شعب استان بوشهر پس از معرفی انواع خدمات بانک مسکن از جمله حساب سپرده سرمايه گذاري كوتاه مدت طرح 2 و 1 ، علت تشکیل چنین جلساتی را با توجه به منافع مشترک ، افزایش بهروری و تقویت و تجهیز هرچه بیشتر منابع عنوان داشت و در انتها ضمن خوش بینی از تشکیل چنین جلساتی ، آمادگی بانک مسکن را جهت ارائه هرگونه خدمات به بهترین نحو اعلام نموده وگفت: دوست داریم آنطور که شایسته مي باشد در خدمت مشتریان باشیم ورضایت آنها را جلب نمائیم.

     گفتنی است در این نشست اميري مدير مالي شركت پتروشيمي پارس ضمن تشكر و قدرداني از عملكرد بانك مسكن در ارائه خدمات متنوع به شركت و پرسنل آن، توضیحاتی رادرمورد فعالیتهای  شرکت بيان داشت و افزود: می بایستی هدف به گونه ای باشد که طرف معامله نیز منتفع گردد و اصل برد برد  رعایت گردد.وی افزود: اميدوارم بتوانيم  فعالیتمان را با بانک مسکن گسترش دهیم ودر قبال آن بیشتر از خدمات و تسهیلات بانک استفاده نمائیم .

آخرین بروزرسانی 1398/9/23