سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

تجليل از خبرنگاران در مديريت شعب استان بوشهر

مدير شعب استان بوشهر در مراسمی از زحمات تلاشگران اصحاب رسانه و خبرنگاران این شهرستان تجلیل به عمل آورد.

به نام خدا

تجليل از خبرنگاران در مديريت شعب استان بوشهر

مدير شعب استان بوشهر  در مراسمی از زحمات تلاشگران اصحاب رسانه و خبرنگاران این شهرستان تجلیل به عمل آورد.
مرتضي دهداري زاده  در این مراسم که در محل سالن اجتماعات مديريت  با رعايت پروتكل هاي بهداشتي برگزار شد ،  خطاب به خبرنگاران گفت: امروز بهانه اي شد تا  بتوانيم قدر همديگر را بدانيم و از شما اصحاب رسانه تشكر نماييم. وي ادامه داد: معتقد هستم انسانها برده محبت هستند و ما بايد در ارتباط حسنه با هم باشيم خصوصا در اين ايام خاص.

وي افزود: باور دارم چنانچه كاري انجام شود و اطلاع رساني كافي انجام نشود و به گوش كسي نرسد كار ناقص است. با داشتن رابطه خوب  بين خبرگزاري ها و مسؤولين بدون شك خبرها هم بخوبي منعكس مي شود.

دهداري زاده افزود: با توجه به اينكه ما يك سازمان مالي و اقتصادي هستيم ولي در بخش رسانه اي و مسئوليت هاي اجتماعي بسيار فعاليم و اعتقاد داريم كه بايد اينگونه باشد. وي  اصحاب رسانه و خبرنگاران را  نماینده افکار عمومی دانست  و گفت:  باید در راستای آگاهی بخشی به مردم و ارتقای سطح دانش و اطلاعات تلاش کنند.

مدير شعب استان بوشهر بر افزایش آستانه تحمل و انتقاد پذیری مسوولان تاکید کرد و افزود: خبر نگاران هم باید آنچه واقیت دارد منعکس کنند و بدانند برخی از رویدادها قابل انتشار نیستند زیرا موجب تحریک و ایجاد تنش در مردم می شوند.

وي افزود: تلاشگران عرصه خبر و خبر رسانی با پذیرش سختی و کاستی ها اخبار و اطلاعات را به موقع به اطلاع مردم رسانده و آنها را در جریان تازه ترین رخ دادهای کشور قرار می دهند.
مدير شعب استان بوشهر نقش وجایگاه خبر نگاران را مهم و ستودنی خواند و گفت: انعکاس و بیان مسائل ومشکلات برای جلب توجه مسوولان و پیگیری آنها برای رفع کاستی ها لازم و به نفع مردم است.در اين نشست خبرنگاران دعوت شده هم به بيان ديدگاه هاي و نظرات خود پرداختند.گفتني است در انتهاي اين مراسم به رسم يادبود لوح سپاس و هدايايي به خبرنگاران اهداء گرديد.
 

آخرین بروزرسانی 1400/5/20

مقاله ها مقاله ها

مقاله ها

اسناد
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.
نام اندازه دانلودها اعمال
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.