سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

تقدير از مشتريان و همسايگان حافظ منافع بانك در اغتشاشات

مراسم تقدير و تشكر مهدي جمالوندي معاون مالي و فناوري مديريت از عباس حسين پور و اعظم محمدي به جهت نقش ارزنده و بسزايي كه در كاهش خسارات وارده در اغتشاشات به منافع بانك داشته اند در محل دفتر ايشان برگزار گرديد.

                                                                       به نام خدا

تقدير از مشتريان و همسايگان حافظ منافع بانك در اغتشاشات

 

      مراسم تقدير و تشكر  مهدي جمالوندي معاون مالي و فناوري مديريت از عباس حسين پور و اعظم محمدي  به جهت نقش ارزنده و بسزايي كه در كاهش خسارات وارده در اغتشاشات به منافع بانك داشته اند در محل دفتر ايشان برگزار گرديد.

جمالوندي با آرزوي قبولي طاعات و عبادات مهمانان گفت: بدون شك تلاش شما براي خارج نشدن شعبه اي از بانك، از مسير خدمت رساني ، شما را در اجر معنوي خانه دار نمودن ملت شريف و عدم تضييع دارايي هاي عمومي مردم نيز شريك خواهد نمود.

ايشان ادامه داد: افتخار مي كنيم كه كانون هاي خدمت رساني ما به هموطنان عزيزمان، در مجاورت انسان هاي شريف و وظيفه شناسي است كه با ايثار، مهرباني، وظيفه شناسي و فداكاري خود، ما را بيش از گذشته، قدردان اين همه لطف و عاطفه نموده اند.

وي افزود: بر خود لازم مي دانم  از طرف خود به نمايندگي از تمامي مديران و پرسنل خدوم و زحمتكش بانك به دليل نقش ارزنده و بسزايي كه در كاهش خسارات وارده به منافع بانك داشته ايد صميمانه قدرداني و تشكر نمايم.

گفتني است مهمانان هم با تشكر و قدرداني از مجموعه بانك مسكن گفتند: ما قدردان بانك مسكن هستيم و اين بانك را همانند خانه خود مي دانيم.

 

آخرین بروزرسانی 1399/3/11

مقاله ها مقاله ها

مقاله ها

اسناد
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.
نام اندازه دانلودها اعمال
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.