سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

زينلي مدير شعب استان بوشهر: پشتيباني از شعب جهت رسيدن به اهداف در بخش وصول مطالبات راهبرد كلان ماست.

به منظور بررسی روند كاري پيگيري وصول مطالبات جلسه اي با حضور مدیر ،معاونین مدیریت ، روسای شعب مرکزی بوشهر ، مرکزی برازجان ، مطهری بوشهر ، نواب صفوي ، شهید عاشوری ، بازار برازجان و تعدادي از روساي دواير برگزار گردید.

   

به نام خدا

زينلي مدير شعب استان بوشهر: پشتيباني از شعب جهت رسيدن به اهداف در بخش وصول مطالبات راهبرد كلان ماست.

  به منظور بررسی روند كاري پيگيري وصول مطالبات جلسه اي با حضور مدیر ،معاونین مدیریت ، روسای  شعب مرکزی بوشهر ، مرکزی برازجان ،  مطهری بوشهر ،  نواب صفوي ،  شهید عاشوری ،  بازار برازجان و تعدادي از روساي دواير برگزار گردید.

          عقيل زينلي مدیر  شعب استان با تشکر از همکاران از عملکرد پیگیری وصول مطالبات اعلام رضایت و قدردانی نمود و اظهار داشت: تنها همدلی همکاران و رابطه صیمی بین آنها و نیروهای شرکتی وصول مطالبات با ایجاد محیطی با نشاط برای رسیدن به موفقیت باید تلاش نمود زیرا که هدف یکی است وآن هم پیگیری و کاهش مطالبات . وي افزود: بررسی مطالبات قرارداد های مشارکت مدنی از الزامات رییس شعبه بوده و بایستی اشراف کامل بر این قسم از قراردادها داشته باشند . ايشان در خصوص بعضی از قراردادها مانند طرح مسکن مهر ضمن پیگیری و رایزنی با راه و شهرسازی و برگزاري  جلسات با پیمانکاران را یکی از راههای تعیین تکلیف این مطالبات دانستند . زيتلي در خصوص سایر قراردادهای مشارکت گفت:  نسبت به واگذاری سهم الشرکه یا تسویه قرارداد اقدام گردد. همچنین تأکید مؤکد بر پیگیری  و بررسی مصوبات قبلی را از موارد مهم دایره وصول دانست و در پایان  حفظ و ارتقاء جایگاه مدیریت را در بین مدیریت های کشور را مدیون زحمات کلیه همکاران دانست.
    سپس موسي رحيمي معاون اجرایی مطالبي را  در خصوص طرح تبصره 16 و طرح میثاق  ایراد نمود و به رفع ابهام پرداخت و این طرح ها را یک اهرم انگیزشی قوی برای وصول مطالبات دانست و تأکید کرد شعب از فرصت باقیمانده به نحو شایسته بهره لازم از این طرح ها را ببرند. وي مدارا نمودن با مشتریان و حفظ شأن و منزلت مشتری را از جمله موارد بااهمیت دانست.

     در ادامه معاون  مالی و فناوری  نکات امنیتی در خصوص فضای مجازی به همکاران یادآوری نمود و دقت همکاران را در ارسال مطالب و موضوعات مختلف به آنها گوشزد نمود.

   گفتني است در اين جلسه روساي شعب ضمن ارائه ديدگاه هاي خود، مواردي را جهت بهبود روند كاري ارائه نمودند.

آخرین بروزرسانی 1398/12/25

مقاله ها مقاله ها

مقاله ها

اسناد
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.
نام اندازه دانلودها اعمال
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.