سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

دیدار از شرکت پتروشیمی مبين عسلویه

در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 13/12/1397 جهت مذاکره با مسئولین شرکت پتروشیمی مبين از شركت هاي مستقر در شهر عسلویه وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

" به نام خدا "

دیدار از شرکت پتروشیمی مبين عسلویه  

         در تداوم توسعه فعالیتهای بازاریابی ، جذب منابع جدید و در نهایت جذب منابع بیشتر ، گروه مذاکره مدیریت شعب استان بوشهر در مورخ 13/12/1397 جهت مذاکره با مسئولین شرکت پتروشیمی مبين از شركت هاي مستقر در شهر عسلویه  وارد مذاکره و گفت وگو شدند.

        در این نشست که با حضور عقيل زينلي مدير شعب استان بوشهر، موسي رحيمي معاون مديريت، سعيده سليماني رئیس شعبه شهرجم ، مهدي عالي حسيني بازارياب مديريت  ، و سه نفر از مدیران شرکت پتروشیمی مبين  برگزار گردید ،  ویژگیها و خدمات انحصاری بانک مسکن  و همچنین شرایط اعطاء انواع تسهیلات و چگونگی استفاده از این حسابها توسط مدير  شعب استان بوشهر  ارائه گردید  و به ابهامات و سئوالات متعدد مطرح شده پاسخ لازم داده شد .

زينلي افزود : بانك به منظور بهره وري بيشتر مي بايست  دست به پويايي مي زد كه خوشبختانه ، با اقدامات هوشمندانه و با تمهيدات خاصي كه در جهت احترام به مشتريان و بازار هدف انجاميد، توانست  محصولات جديد خود را براي اشخصاص حقيقي و حقوقي مختلف ارائه نمايد.

 وي ادامه داد :  بانک مسکن فعالیت بسیار گسترده و مقبولی درتمامي  بخشهايي كه سيستم بانكي
 مي تواند ارائه خدمت دهد دارد .

 مدير شعب استان بوشهر پس از معرفی انواع خدمات بانک مسکن از جمله حساب سپرده سرمايه گذاري ممتاز ، علت تشکیل چنین جلساتی را با توجه به منافع مشترک ، افزایش بهروری و تقویت و تجهیز هرچه بیشتر منابع عنوان داشت و در انتها ضمن خوش بینی از تشکیل چنین جلساتی ، آمادگی بانک مسکن را جهت ارائه هرگونه خدمات به بهترین نحو اعلام نموده وگفت: دوست داریم آنطور که شایسته مي باشد در خدمت مشتریان باشیم ورضایت آنها را جلب نمائیم.

     گفتنی است در این نشست معاونت مالي شرکت پتروشیمی مبين توضیحاتی رادرمورد فعالیتهای  شرکت  و ارزش قرارداد پروژه های  در دست اقدام  ارائه نمود و بيان داشت: می بایستی هدف به گونه ای باشد که طرف معامله نیز منتفع گردد و اصل برد برد  رعایت گردد.وی افزود: بنا داریم فعالیتمان را با بانک مسکن گسترش دهیم ودر قبال آن بیشتر از خدمات و تسهیلات بانک استفاده نمائیم .

آخرین بروزرسانی 1398/12/21

مقاله ها مقاله ها

مقاله ها

اسناد
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.
نام اندازه دانلودها اعمال
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.