سیستم انتشار محتوا سیستم انتشار محتوا

جلسه حراست¬هاي تابعه وزارت امور اقتصادي و دارايي و كارگاه آموزشي پدافند غيرعامل در مديريت استان بوشهر

در راستاي همفكري و ارتقاء سطح كيفي عملكرد حراست¬هاي بانك¬ها و دستگاه¬هاي اجرايي تابعه وزارت امور اقتصادي و دارايي، در تاريخ 15/11/1398 جلسه¬اي به ميزباني حراست بانك مسكن استان بوشهر در محل سالن كنفرانس ساختمان مديريت با حضور عقيل زينلي مدير شعب استان و مسؤولين حراست بانك¬هاي استان،‌ گمرك و ‌ادارات كل امور مالياتي و اقتصادي برگزار گرديد.

به نام خدا

جلسه حراست­هاي تابعه وزارت امور اقتصادي و دارايي و كارگاه آموزشي پدافند غيرعامل در مديريت استان بوشهر

در راستاي همفكري و ارتقاء سطح كيفي عملكرد حراست­هاي بانك­ها و دستگاه­هاي اجرايي تابعه وزارت امور اقتصادي و دارايي، در تاريخ 15/11/1398 جلسه­اي به ميزباني حراست بانك مسكن استان بوشهر  در محل سالن كنفرانس ساختمان مديريت با حضور عقيل زينلي مدير شعب استان و مسؤولين حراست بانك­هاي استان،‌ گمرك و ‌ادارات كل امور مالياتي و اقتصادي برگزار گرديد.  

در ابتداي جلسه زينلي مدير شعب استان ضمن عرض خوش آمدگويي  ايام الله  دهه فجر انقلاب اسلامي و ياد و خاطره شهداي انقلاب و امام شهدا را گرامي داشتند. ايشان همفكري و همگرايي حراست­ها به منظور نيل به اهداف متعالي و مقدس نظام جمهوري اسلامي را ضروري دانسته و بيانات خود را در دوبخش ايراد نمود.

زينلي در بخش اول بر نقش بانك­ها در اقتصاد كشور تأكيد كرده و بانك محور بودن اقتصاد ايران را نكته درخور توجه عنوان نمود. ايشان نقش بانك­ها را در حمايت از بنگاه­هاي زودبازده و كوچك و توليد داخلي،  حمايت از اشتغال و مشاغل خانگي و اشتغال زايي روستايي جدي دانسته و در اين خصوص توجه ويژه حراست براي دستيابي به اهداف و جلوگيري از هرگونه انحراف و كج روي را لازم دانستند. وي افزود: اميدآفريني در جامعه با توجه به نقش مردم و حمايت دائمي از نظام و انقلاب، ‌تكريم ارباب رجوع و كمك به تسريع برنامه­ها و اولويت­هاي سازمان، رضايت بخشي به پرسنل به منظور القاي رضايت به مشتريان و عدالت و مبارزه با فساد را از ديگر وظايف و نقش­هاي حراست در همه دستگاه­هاي اجرايي به ويژه بانك­ها عنوان نمود.

مدير استان همچنين تراز حراست در بانك را برابر با كل سازمان دانسته و نگاه حراست­ها به عنوان نوعي نگاه خوش بينانه و واقع گرايانه با حذف غيراولويت­ها را ضروري برشمرد. ايشان موفقيت سازمان را در گرو سالم بودن سازمان به لحاظ اداري و كاري عنوان و بر كمك و مشاوره حراست­ها به مدير براي مبارزه و از بين بردن فساد تأكيد نمودند.

در بخش ديگر زينلي با برشمردن برخي از ويژگي­هاي صنعت مسكن و ساختمان در اقتصاد به تبيين نقش و سياست­هاي بانك در اين زمينه پرداخت  و گزارش جامعي از وضعيت فعلي بانك براي حضار ارائه نمود.    

تمركز بر ايفاي مسؤوليت اجتماعي بانك در بخش­هاي آموزشي، فرهنگي و ... و اقدامات صورت گرفته در اين بخش­ها بخش پاياني بيانات مدير استان در اين جلسه بود.

در ادامه  قادرياني مسؤول حراست اداره كل امور اقتصادي و دارايي استان بوشهر به عنوان دبير جلسه ايام الله دهه نوراني فجر را تبريك گفته و از بيانات مدير استان و ميزباني شايسته و درخور بانك تشكر كردند. ايشان همگرايي نهادهاي پولي و مالي در كشور چه در حوزه مديران براي شكوفايي اقتصاد و چه در حوزه دستگاههاي نظارتي براي سالم­داري اداري را ضروري دانسته و بر تشكيل جلسات هماهنگي و البته پيگيري مصوبات تأكيد داشت.

در بخش بعد قاسمي معاون حراست مديريت شعب استان بوشهر ضمن تشكر از حضور فعال اعضاء كارگروه حراست­هاي تابعه وزارت امور اقتصادي و دارايي بر نقش ويژه و تأثيرگذار حراست در تعالي، پويايي و نشاط سازماني تأكيد كرده و اين موضوع را در سايه تعامل و مشاركت با مدير سازمان قابل دستيابي دانست. ايشان همچنين بر آسيب شناسي فرايند اداري سازمان همراه با ارائه راهكارهاي متقن و علمي از سوي حراست­ها را فلسفه وجودي نهاد حراست در هر سازمان عنوان كرد و لازمه اين كار را اشراف كاركنان حراست بر جريان امور در درون سازمان دانست.   

در بخش پاياني نيز كارگاه آموزشي پدافندغيرعامل و اقتصاد مقاومتي با حضور مدرس برجسته مؤسسه حامي برگزار و اعضاء ضمن فراگيري آخرين مباحث روز در اين حوزه به تبيين سياست­ها و عملكرد خود در اين بخش پرداختند. 

آخرین بروزرسانی 1398/11/29

مقاله ها مقاله ها

مقاله ها

اسناد
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.
نام اندازه دانلودها اعمال
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.
در این پوشه هیچ لینکی تعریف نشده است.