تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون مدير شعب اردبيل : آزادگان سمبل اقتدار، شرف و آزادي مملكت هستند.

تجليل از آزادگان در مديريت اردبيل

اكبر صفاري معاون مدير شعب اردبيل ضمن تبريك سالروز ورود آزادگان به حضور همكاران آزاده مديريت شعب اردبيل گفت قابل تصور نيست كه آزادگان سرافراز ساليان متمادي به خاطر حفظ شرف و آبروي وطن و دفاع از ناموس اين مرزو بوم و درراه اسلام دور از خانواده و در بدترين شرايط درچنگال دشمن اسير شوند وباسخت ترين شيوه هاي ممكن آزار و اذيت و شكنجه با آنها برخورد شود و آنها همچنان با اراده اي قوي و پولادين در مسير الهي ثابت قدم باشند و اين عمل فقط هنر مردان خداست كه آزادگان عزيز به آن دست يافته اند.

اكبر صفاري معاون مدير شعب اردبيل ضمن تبريك  سالروز ورود آزادگان  به حضور همكاران آزاده مديريت شعب اردبيل گفت  قابل تصور نيست كه آزادگان سرافراز ساليان متمادي به خاطر حفظ شرف و آبروي وطن و دفاع از ناموس اين مرزو بوم  و درراه اسلام دور از خانواده و در بدترين شرايط درچنگال دشمن  اسير شوند وباسخت ترين شيوه هاي ممكن آزار و اذيت و شكنجه  با آنها برخورد شود و آنها همچنان با اراده اي قوي و پولادين در مسير الهي ثابت قدم باشند و اين عمل فقط هنر مردان خداست كه آزادگان عزيز به آن دست يافته اند.

 درواقع آزادگان عزيز با الگو قراردادن حضرت زينب(س) كه وقتي از ايشان در خصوص كربلا ميپرسند مي فرمايد ما رايت الا جميلا  ،جز زيبايي  نديدم ،عارفانه اسارت را امتحاني از جانب حضرت حق تلقي كرده و سختيهاي آن را عاشقانه به جان خريدند.

 معاون مدير شعب اردبيل گفت آزادگان گنجينه گرانبهاي زيباييها و معنويت هاي نهفته در طول دفاع مقدس و دوران اسارت هستند و بايد از اين گنجينه ها بيشترين بهره رابرد.

در ادامه جلسه همكاران آزاده هركدام خاطره اي از دوران  جنگ ، نحوه اسارت ، دوران اسارت و نحوه آزادي نقل كردند و در انتها با اهداء لوح تقدير و هدايايي ازهمكاران آزاده شاغل و بازنشسته تجليل بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1398/6/31