تازه های اخبار تازه های اخبار

همايش روساي شعب اسفند 97

مهدی بلوچی مدیر شعب استان با تقدیر از زحمات وتلاشهای همکاران شعب در طول يكسال به عنوان صفوف مقدم اذعان نمود منابع خرد منابع پايداري خواهند بود و خروج آنها در هيچ مقطعي از سال ضربه اي به منابع شعبه و مديريت نخواهد زد.

   مهدی بلوچی مدیر شعب استان با تقدیر از زحمات وتلاشهای همکاران شعب در طول يكسال به عنوان صفوف مقدم اذعان نمود منابع خرد منابع پايداري خواهند بود و خروج آنها در هيچ مقطعي از سال ضربه اي به منابع شعبه و مديريت نخواهد زد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت البرز وی که در جمع روسای شعب استان سخن میگفت تصریح کرد:سالي كه گذشت سرشار از اتفاقات مالي پرتنشي بود و بايد همه همكاران به فهم مشترکی برسند كه نگران وضع عمومي استان هستيم.دغدغه ما تحقق اهداف مي باشد.همه پرسنل شعب بايد بدانند شعبه در چه وضعيتي از همه لحاظ قرار دارد و با توجه به شرايط پيش رو نهايت تلاش خودرا بكار بندند تا در وضعيت مناسب و قابل قبول قرار گيرند.

وی با اشاره به لزوم آشنایی همه روسای شعب با مفهوم مدیریت بهینه منابع انسانی ،جمع آوری اطلاعات و ایجاد آمادگی قبلی را لازمه مواجهه صحیح و هوشمندانه با شرایط نوظهور و غیرقابل پیش بینی دانست و تأکید کرد :کیفیت برخورد روسای شعب به عنوان دست اندرکاران اتخاذ تصمیم در زمان بحرانهای احتمالی می تواند متضمن منافع سازمان باشد یا آن را به مخاطره بیاندازد .

وی توکل ،تلاش و بهره گیری از قدرت فکر جمعی را عامل و باعث پیشرفت و بالندگی دانست و تأکید کرد در مسیر رشد هیچ راهی جز تلاش و حرکت نیست.

مدیر شعب البرز با اشاره به لزوم ارزش گذاری و بهره گیری از ظرفیتهای منابع انسانی سازمان به عنوان سرمایه های سازمانی گفت:هنر مدیریت باید ایجاد و افزایش توانایی در سرمایه های انسانی سازمان باشد،لذا لازم است ضمن کاستن از حواشی و عوامل زیان آور در حوزه رفتار سازمانی ،بیش از پیش و با تمرکز بهتر و بالاتر نسبت به انجام وظایف اقدام گردد.

مهدی بلوچی با اشاره به لزوم مشارکت تمامی کارکنان با تکیه بر مسئولیت همگانی نسبت به آینده بانک افزود: مشارکت به عنوان عامل شکوفايي افکار و خلق ايده هاي تازه و به عنوان عامل تقليل خطا هاي احتمالي  است و بر همین اساس ضرورت دارد تا همه کارکنان به عنوان کارشناسان اقتصادی نسبت به بیان نقطه نظرات خود و راهکارهای اصلاحی از طرق مختلف و متنوع ارتباطی عمل نمایند.

وی گفت:حساسیت همکاران  در خصوص عملکرد شعبه به عنوان عاملی تعیین کننده در مسیر یابی درست و حرکت به سمت اهداف بانک بوده و بر همین اساس بنظر میرسد تفکر و خلاقیت نیاز امروز بانک در این حوزه است که باید با ایجاد بستری مناسب به آن دست پیدا کنیم.

بلوچی تعلق و تعهد به سازمان، اولویت دهی به اهداف سازمان و  تلاش موثر و کار آمد در جهت تحقق برنامه های بانک را ملاک و شاخص رشد افراد در سازمان ارزیابی و تصریح کرد: سازمان و کانون خانواده به صورت توأمان و در کناریکدیگر اولویت اصلی و غیرقابل جایگزین همه ماست.

مدیر شعب استان البرز بانک مسکن را متعلق به همه کارکنان دانست و ادامه داد حساسیت به منافع سازمانی و دوری از روزمرگی باید به عنوان یک فرهنگ دربین همکاران ایجاد شود،به نحوی که اگر تلاشی صورت می گیرد نتایج ان نیز برای همگان قابل لمس باشد ،دراینصورت می توانیم بگوییم زمان و انرژی در مسیر درست و صحیح مورداستفاده قرار گرفته است.

محسن مهدیزاده معاون اجرایی مدیریت ، ضمن تشكر از كليه روساي شعب و دواير نسبت به زحمات همه ي همكاران  در پايان سال بازگشت منابع پرداختی بانک را یکی از اهداف مهم و الویت های جاری برشمرد لیکن همکاران نیز باید با درک حساسیت و اهمیت این موضوع نسبت به انجام صحیح آن اهتمام داشته باشند.

همچنين ايشان تصريح نمودند با همكاري دايره اعتبارات و وصول مطالبات بالغ بر 60 فقره  پرونده مشاركت مدني مورد تمديد قرار گرفت كه اين موضوع خود باعث كاهش چشمگير مطالبات مشاركت مدني شد.

وی بانک را در جلب اعتماد عمومی جامعه قدرتمند دانست و از همه همکاران خواست ضمن برخورداری از تفکر سیستمی و اعتماد و اطمینان به توانمندیهای غالب بانک نسبت به جذب منابع و بازاریابی در فضای پر رقابت کنونی اقدام نمایند.

آخرین بروزرسانی 1397/12/28